Teraosb’yi iki yöntemle kullanabilirsiniz. Bunun için kiralama ya da satın alma seçenekleri mevcuttur. Kiralama seçeneğinde Bulut ortamında, satın alma seçeneğinde ise yerel sunucularınıza kurulum yapılarak kullanabilirsiniz. Kiralama seçeneğinde aylık taksitler şeklinde ödeme yapılır. Satın alma seçeneğinde ise ürün peşin alınır ve ürünün lisans sahibi siz olursunuz.

Teraosb toplam 30 adet iş aracından oluşmaktadır Kurumsal İletişim, Yönetim ve Verimlilik fonksiyonlarını barındıran 17 adet iş aracına sahip olup bunlar; Paylaşım Merkezi (Bilgilendirme, Anket), Biri (Bildirim Merkezi), BiMesaj (Kurum İçi Mesajlaşma), Takvim/Randevu, E-Posta, Yazı Aracı, Tablo Aracı, Dokumanlar, Kafeterya, Ziyaretçi Kodu Oluşturma, Asistan, Kalite yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Görev Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Ziyaretçi Yönetimi ve Mobil Uygulama araçlarıdır.

Kurumsal süreçleri kapsayan 21 adet iş aracına sahip olup bunlar; Su Atık-Su Abone Yönetimi, Su Ön Ödemeli Sayaç Abone Yönetimi, Su El Terminali Uygulaması, Doğalgaz Abone Yönetim, Elektrik Abone Yönetimi, Talep Yönetimi, Tedarik Yönetimi, İmar Ruhsatı Yönetimi, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Yönetimi, Kazı Ruhsatı Yönetimi, Tapu Sorgulama, Fen İşleri, Mülk-Kira Takip Sistemi, İnsan Kaynakları Yönetimi (Personel), İdari İşler, Katılımcı Takip, Park ve Bahçeler, Sosyal Tesis Yönetimi, Yönetim/Müteşebbüs Kurul Kararları, Devlet Kurumları Entegrasyonu ve Banka Entegrasyonları araçlarıdır.

Katılımcılara yönelik web portal üzerinden iş ve işlemleri kapsayan 12 adet E-OSB iş aracına sahip olup bunlar; E-Borç Sorgulama/Ödeme ve Üyelik ,E-Bilgi Edinme, İstek ve Şikayet , E-İmzalı Belge Doğrulama, E-İmar Başvuru Sorgulama, E-İnşaat Ruhsatı ve Yapı Kullanım İzni Sorgulama, İşyeri Ruhsat Başvurusu,İşyeri Ruhsat Başvurusu Sorgulama, E-Su, E-Doğalgaz, E-Elektrik, E-Yönetim Kararları Sorgulama ve Sosyal Tesis Üyeliği araçlarıdır.

Evet, kiralama süresi bitiminde süreyi uzatmamanız durumunda, verilerinizi her araç için ayrı ayrı olmak üzere excell formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kiralama süresi sona erdiğinde Teraosb'i satın almamanız durumunda 30 gün sonra verileriniz sistemden tamamen silinecektir.

Kiralama yöntemini tercih ederseniz yatırım yapmanıza gerek yok, Teraosb’yi bulut tabanlı kullanmak isterseniz, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Ancak Teraosb'i kendi sunucunuzda barındırmak veya diğer araçlarla entegre etmek isterseniz yatırım yapmanız gerekmektedir.

Evet, gerekli donanım/lisans altyapısını oluşturmanız durumunda, Teraosb'i kendi sunucularınızda bulundurmak üzere satın alabilirsiniz. www.Teraosb.com sayfasının üst bölümünde yer alan Satış sayfasında sunucu lisansı satın alma form bilgilerini doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Cardfinans ve Advantage kartlarına 12 Aya kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz, peşin alımlarınıza ise %18 indirim uygulanır.

Teraosb uygulamasının kullanımı kolay ve ara yüzleri basittir. Yerinizde yapılacak eğitimlerle hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz.

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Teraosb kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. info@Teraosb.com adresine e-posta göndererek, Çağrı Merkezi uygulamamıza talep girerek, www.Teraosb.com web sitesinden (sağ üst köşedeki Destek butonuna tıklayarak) gelen sohbet penceresinden mesaj göndererek, 0(850) 222 27 46 no’lu telefonla iletişim kurarak ve sizin için atanmış olan destek personelini cep telefonundan arayarak ulaşabilirsiniz.

Teraosb kullanıcı dostu basit ara yüzü sayesinde kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Ancak gerekli durumlarda yerinde destek hizmeti sunulmaktadır.

Teraosb’yi bulut tabanlı olarak kullanacaksanız internet erişiminizin olması gereklidir. Teraosb’e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Teraosb'in aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.

Teraosb’i kendi sunucunuzda kullanmak üzere sunucu lisansı ile satın almanız durumunda yerelde kullanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ekibimiz, info@Teraosb.com adresine e-posta göndererek, Çağrı Merkezi uygulamamıza talep girerek, www.Teraosb.com web sitesinden (sağ üst köşedeki Destek butonuna tıklayarak) gelen sohbet penceresinden mesaj göndererek, 0(850) 222 27 46 no’lu telefonla iletişim kurarak ve sizin için atanmış olan destek personelini cep telefonundan arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Hayır, kiralama süresi uzatıldığında eski yıldan kalan sms ve depolama alanı devredilemez.

Teraosb’in iOS ve Android için mobil uygulaması mevcuttur.

Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyoruz. Gelen talepleri, talebin sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak iş planımıza alıyoruz. Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından son derece değerlidir.