• 15 Haziran, 2021

  TeraOSB "İdari İşler & Kurumsal İletişim Aracı" Eğitimimizde Bekliyoruz.

  TeraOSB sayesinde kurumunuzda kişiye bağımlı ve hataya açık bir şekilde idari işlerinizi takip etmek yerine, "İdari İşler" aracı ile özel ekranlarda çalışabilirsiniz. Böylece hiç bir önemli işinizi atlamaz, unutmaz ve aynı zamanda kurum hafızanızın güçlenmesine katkı sağlarsınız.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 28 Nisan, 2021

  TeraOSB "Toplantı Yönetimi Aracı" Eğitimimizde Buluşalım!

  Toplantı süreçleri hiç bu kadar kolay yönetilmemişti!

  Bir toplantıyı not ettiğinizde takviminiz diğer katılımcılara da anında haber verse, geleceği yerin konum bilgisini cep telefonuna SMS olarak gönderse? Hatta toplantı salonunu rezerve etse ve vakti geldiğinde "BİRİ" size hatırlatsa?

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 14 Nisan, 2021

  TeraOSB Asistan Aracı Eğitiminde Buluşalım!

  OSB yönetiminde dijital yaşamın kapılarını ardına kadar açan TeraOSB işlerinizi tek platformdan yönetmenizi sağlayarak daha verimli bir çalışma ortamının anahtarını sunuyor.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 07 Nisan, 2021

  TeraOSB Kişisel Veri Yönetimi & Eğitim & Bilgi İşlem Araçları Eğitimi

  Kişisel Verilerin Korunması Kanununun yürürlüğe girmesiyle artık pek çok kurum için KVKK uyumluluğu zorunlu hale geldi. Analizi ve takibi çok iyi yapılması gereken bu süreç için TeraOSB Kişisel Veri Yönetimi aracı zorunlu hukuki ve teknik süreçleri kolaylaştırarak, sürdürülebilir bir yapı sağlamanıza imkan sunuyor.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 31 Mart, 2021

  TeraOSB "Talep ve Tedarik" araçları eğitiminde bulaşalım!

  Bütünleşik OSB yönetimi TeraOSB'nin "Tedarik" aracı sayesinde stok kartlarınızı tanımlayabilir, satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir, depoya giriş ve çıkış işlemleri için işlem fişlerinin kaydını yapabilir, stoklarınızı takip edebilir, demirbaş ve zimmet kayıtlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 24 Mart, 2021

  Teraosb Kurul Kararları & Öneri Araçları Eğitimine Bekliyoruz.

  Bütünleşik OSB yönrtim sistemi TeraOSB'nin "Kurul Kararları" aracı sayesinde Müteşebbüs heyeti veya yönetim kurulu kararlarını takip edebilirsiniz.Toplantı yeri ve zamanını belirleyerek, kurul üyelerini e-posta, SMS ile bilgilendirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 17 Mart, 2021

  Teraosb "Ruhsat" Aracı Eğitimimize Davetlisiniz.

  Bütünleşik OSB yönetimi TeraOSB "Ruhsat" aracı sayesinde yapı ruhsatlarını, yapı kullanım izinlerini ve yanan yıkılan yapıları kolayca yönetebilir; İşyeri açma ve çalışma ruhsatına dair başvuru, ruhsatlandırma ve denetim süreçlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 11 Mart, 2021

  Teraosb "Tahakkuk Tahsilat & Fen İşleri" Araçları Eğitiminde Buluşalım!

  OSB'nizi dijitale taşıyan Bütünleşik OSB yönetimi TeraOSB "Fen İşleri" aracı sayesinde yatırım programına alınan her türlü yatırım işlerini ve mevcut bakım, onarım, tadilat işlerini yönetebilir, takip altına alabilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 24 Şubat, 2021

  TeraOSB "Abone Yönetimi" Aracı "Doğalgaz" Modülü Eğitimimize Bekleriz.

  Bütünleşik OSB yönetimi TeraOSB'nin "Abone Yönetimi" aracı içerisinde yer alan "Doğalgaz" modülü sayesinde mevzuatlara ve yönetmeliklere uygun olarak katılımcılarınızın abonelik işlemlerini, sayaç okuma, tahakkuklandırma, tahsilat işlemleri ve iş emirlerini yönetebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 17 Şubat, 2021

  TeraOSB "Abone Yönetimi" Aracı "Elektrik" Modülü Eğitimimize Bekleriz.

  Bütünleşik OSB yönetimi TeraOSB'nin "Abone Yönetimi" aracı içerisinde yer alan "Elektrik" modülü sayesinde mevzuatlara ve yönetmeliklere uygun olarak katılımcılarınızın abonelik işlemlerini, sayaç okuma, tahakkuklandırma, tahsilat işlemleri ve iş emirlerini yönetebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 11 Şubat, 2021

  TeraOSB Katılımcı & Aidat & Mülk Araçları Eğitimimize Davetlisiniz.

  OSB'nizi dijitale taşıyarak bütünleşik yönetmenizi sağlayan TeraOSB, "Katılımcılar" aracı ile katılımcıların ticari ünvanı ve iletişim bilgilerini listelemenize ve istediğiniz kadar yeni katılımcı tanımlamanıza imkan tanır. Gelişmiş arama özelliği sayesinde aradığınız katılımcılara kolay ulaşmanıza yardımcı olur.

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 03 Şubat, 2021

  TeraOSB Web ve Mobil Kurulum ve Kullanım Eğitimimize Davetlisiniz!

  Yeni Nesil Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Sistemi Teraosb, verimliliğinizi arttırırken, maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Koordinasyon, İzlenebilirlik, Ölçülebilirlik, Hızlı ve Güvenli İletişim sağlar. Geleceğin akıllı Osbleri arasında yerinizi almak istiyorsanız, sizleri TeraOSB ile tanıştırmak istiyoruz.

  DAHA FAZLA BİLGİ